Home » O nás
01

O nás

Čo je panelák?

Projekt PANELÁK je zameraný na podporu informovanosti pri obnove bytových domov z pozície jeho nájomníkov a vlastníkov. Jeho cieľom je priblížiť verejnosti doterajšie skúsenosti pri postupe, vybavovaní povolení, zabezpečovaní, výbere firiem a iných dôležitých krokov. Projekt je jedinečný tým, že tieto informácie poskytujú odborníci zastupujúci známe lokálne firmy.

Informácie sú verejnosti poskytované formou odborných článkov, ale aj rozhlasovou reláciou s názvom Panelák. Tú si prostredníctvom Rádia Rebeca môžu poslucháči vypočuť na frekvenciách 99,6 MHz v Martine a 88,6 MHz v Žiline. K dispozícii je aj internetová stránka www.rebeca.sk. Relácia sa vysiela každú sobotu o 11:00 hod..

Región kampane

Žilina, Bytča, Čadca, Kysucké Nové Mesto, Tvrdošín, Dolný Kubín, Námestovo, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Martin, Turčianske Teplice, Trenčín, Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza.

Mediálni partneri

Mediálnym partnerom projektu Panelák je Rádio Rebeca. V rámci jeho vysielania si poslucháči na frekvenciách 99,6 MHz v Martine a 88,6 MHz v Žiline môžu reláciu vypočuť každú sobotu o 11:00 hod..

Odborní partneri

Združenie spoločenstiev vlastníkov bytov na Slovensku v Martine.